Értékesítő állás

Online reklámAz Unelte SEO egy dinamikusan fejlődő, keresőoptimalizálás területén tevékenykedő román cég, amely negyedik éve sikeresen tevékenykedik elsősorban Romániában és Magyarországon.

A jelenlegi munkatársak home office rendszerben dolgoznak, de a cégnek már van irodája Budapesten is.

A cég további fejlődése érdekében szükségessé vált egy új értékesítő munkatárssal bővíteni a csapatot.

Az ideális jelölt Budapesten vagy annak vonzás körzetében lakik és már rendelkezik keresőoptimalizálási, illetve értékesítési tapasztalattal. Sikerorientált egyéniség, csapatjátékos, kooperatív, valamint lojális. Magas szintű kommunikációs képesség, mobilitás szintén az erősségei közé tartoznak.

Feladatok

  •     Elsősorban keresőoptimalizálási csomagok értékesítése,  értékesíthet külön linképítést, szövegírást, weboldal készítést, fordítást, grafikai munkákat és Google AdWords kampány kezelést is.
  •     Potenciális piaci szegmensek felkutatása és integrálása az ügyfélkörbe.
  •     Folyamatos közreműködés az értékesítési folyamatban, kapcsolattartás a stratégiai partnerekkel, professzionális ügyféltámogatás.
  •     Folyamatos kapcsolat tartás az Operatív Igazgatóval és a cég többi részlegeinek a munkatársaival.
  •     Munkáját közvetlen felettese, az Ügyvezető irányítása alatt végzi.

Elvárások

  • Legalább középfokú kereskedelmi végzettség (felsőfokú előnyt jelent).
  • Minimum 2-3 év értékesítési tapasztalat.
  • Bizonyíthatóan sikeres reputáció.
  • A vállalat stratégiai célkitűzéseinek megvalósítása a piacon önálló, de transzparens munkavégzés keretében.
  • Stratégiai – és profitorientált gondolkodásmód.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
  • A cég vállalatirányítási rendszerének a napi szintű használata, feljegyzések készítése.
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Stabil, eredményes vállalati környezet .
  • Sikeres együttműködés esetén jól tervezhető, biztos egzisztencia.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Részben otthonról végezhető munka.
  • Elméleti és gyakorlati felkészítés a feladatokra, folyamatos szakmai képzés és háttértámogatás.

Munkába állás kezdete

Azonnal

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Rugalmas

Fizetés

Versenyképes – forgalomtól függő jutalék

Motivációs levéllel ellátott önéletrajzát küldje el e-mailben a következő címre: info(kukac)online-reklam.net

Tattooed

Kövektező

Apple aprók a csak az almák kedvelőinek!

csü dec 13 , 2012
Ha szereted az Apple technológiát akkor ez lesz a Paradicsom számodra! Az almavasar.hu oldal egy olyan honlap ahol Apple aprók adhatóak fel, vagyis ha el szeretnél adni egy ilyen gyártású készüléket, hogy például újabbat vegyél akkor mindkettőt itt megteheted! Hirdetést és vásárlást egy helyen, pár kattintással meg lehet oldani!

Tetszik ?

Bezárás